Nant ćutao za Salu, Varis pogodio za remi

Vreme čitanja: 1min | sre. 30.01.19. | 23:13

Bez pobednika u duelu Kanarinaca i Sent Etjena – 1:1

Malo ko je razmišljao o fudbalu u Nantu. Pod jakim utiskom emocija zbog nestalog doskorašnjeg klupskog druga Emilijana Sale, fudbaleri Nanta su večeras morali na teren.

U vrlo čudnoj atmosferi, meču koji je bio svojevrsno sećanje na Argentinaca, Kanarinci i Sent Etjen su na kraju remizirali – 1:1. To je možda i jedino važno za terena, najzanimljivije stvari su se dešavale na tribinama.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja. Istina, posao je domaćinu bio olakšan posle crvenog kartona Mvile.

Ipak, gosti su došli do prednosti. Posle odličnog duplog pasa ispala je kompetna odbrana Nanta, a Kabelja je u 58. minutu lako prevario domaćeg golmana.

Kanarinci se nisu predavali. Pokušavali su na sve načine da dođu do izjednačenja. I uspeli su. Bila je to odlična kontra Nanta. Povukao je Kulibali, a na njegov centaršut je reagovao požrtvovano Varis i izjednačio rezultat.