""
""

Neka se spremi Barselona, veliki preokret Ekonomca u Peskari!

Vreme čitanja: 1min | sre. 22.11.17. | 22:02

Ekipa Predraga Rajića u poslednjih 10 minuta igre postigla četiri gola i došla do vredne pobede u Elitnoj rundi

Ekonomac je na sjajan način otvorio turnir Elitne runde u UEFA Futsal kupu, pošto je u prvoj utakmici nadigrao domaćina Peskaru posle velikog preokreta rezultatom 5:3 (1:2).

Ekipa Predraga Rajića je utakmicu prelomila u poslednjih 10 minuta, kada je postigla čak četiri gola. Peskara je bolje otvorila utakmicu, rano povela golovoma Boruta sa 2:0, a na početku drugog poluvremena stigla je i do 3:1. Ipak, gosti iz Kragujevca se nisu predavali, Sajoti je u 31. minutu smanjio na 3:2, a onda su do 38. minuta mrežu domaćina tresli Borisov, Rajčević i Igor, za konačnik 5:3.

U drugoj utakmici grupe A Barselona je pregazila holandski Knopunt sa 6:0. Katalonci će sutra na megdan srpskom šampionu, u utakmici koja će izvesno odlučiti učesnika Fajnal fora, u aprilu naredne godine.

(FOTO: MN press)