Nevolja nikad ne dolazi sama: Ikardiju sada „visi“ i Kup Amerike

Vreme čitanja: 1min | sre. 27.02.19. | 16:36

Problemi u Interu, odsustvo iz tima i navodna povreda kolena kvare planove selektoru Skaloniju

Kaže izreka da nevolja nikad ne dolazi sama. Oseća to na svojoj koži sada i Mauro Ikardi, koji nije samo u problemu u svom Interu, već mu se ljulja mesto i u reprezentaciji Argentine.

Kako piše italijanski Skaj, selektor Lionel Skaloni imao je ideju da mu Mauro Ikardi bude vođa napada na Kupu Amerike na leto, ali problemi u kojima se našao fudbaler Intera sada ruše i te ideje Gaučosa.

Izabrane vesti

Lionel Skaloni, navodno, nije u najboljim odnosima sa Serhijem Aguerom, dok Gonzalo Iguain nije ni u planu da igra za Argentinu. Zbog toga su svi pogledi bili uprti u Maurija Ikardija, ali u njegovom životu i karijeri sve je poslednjih dana krenulo naopako.

Ikardi se sada žali i na povredu kolena, zbog koje tvrdi da ne može da igra za Inter, pa sve dodatno komplikuje situaciju u taboru Argentine.

Ni situacija oko Lionela Mesija još nije potpuno jasna, da li će prva zvezda Barselone biti u sastavu.

Kup Amerike igraće se u Brazilu od 14. juna.

(FOTO: Reuters)


tagovi

ArgentinaMauro Ikardi

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara