Počnite da ih stavljate na tiket...

Vreme čitanja: 1min | čet. 22.03.18. | 18:04

Sa Kotonom nema greške

Bum!

Napisali smo danas u najavi da Koton ne trpi greške i proseke. Tako i bi. Takođe, pomenuli smo vam da ne očekujemo mnogo golova. I tu smo bili u pravu. Najtrofejniji kamerunski klub slavio je na gostovanju UMS-u u devetom kolu - 1:0 (0:0). Jedini gol pao je u 74. minutu.

Bilo je neizvesno, oba tima ostala su u finišu prvog poluvremena sa desetoricom na terenu, ali gosti su pokazali da je promena trenera urodila plodom i da će pobednički mentalitet ponovo biti glavna asocijacija na Koton u ovoj afričkoj državi. Otkaz doskorašnjem treneru Minkru Birveu posle tri vezana meča u kojima je ekipa osvojila dva boda očito je bio ispravan potez. Novi šef struke Bertin Ebvele Ndinge po preuzimanju tima upisao je četvrti trijumf.

Stoga, porazmislite da stavite nekad Koton na tiket. Očigledno ume da se isplati.

U drugom meču Nju Star je slavio protiv Bambutosa - 2:1 (1:1)

KAMERUN 1 - 9. KOLO

Nju Star - Bambutos 2:1 (1:1)
UMS - Koton sport 0:1 (0:0)