Portimonense gurnuo Feirense u provaliju

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.02.18. | 23:16

Gosti slavili na stadionu Marselino de Kastro prvi put od 2008. godine

Portimonense nije imao milosti prema Feirenseu i gurnuo ga je još dublje u provaliju borbe za opstanak u Primeiri. Gosti su na stadionu Marselino de Kastro slavili sa 3:1 u prvom meču 23. kola i najavili borbu za plasman u gornjem delu tabele.

Sa druge strane fudbaleri Feirensea upisali su četvrti uzastopni prvenstveni poraz i sada ih čeka pakleno težak zadatak u nastavku sezone.

Portimonense je poveo u 26. minutu preko Fabrisija, a nadu domaćim navijačima vratio je Roća pet minuta kasnije.

Ispostavilo se u drugom poluvremenu da je ta nada bila lažna. U 69. minutu je Velington, posle asistencije Nakađime, ponovo doveo goste u vođstvo.

Konačan rezultat postavio je upravo japanski internacionalac pogotkom dva minuta pre kraja utakmice. Ovo je bio prvi trijumf Portimonensea na gostovanju Fereirenseu od februara 2008. godine.