Poslednja provera
Vreme čitanja: 2min | uto. 07.08.18. | 14:18
Čelsi i Lion na generalnoj probi pred početak sezone
Okršaj u okviru Mađunarodnog kupa šampiona između Čelsija i Liona na Stamford Bridžu (utorak, 21.00) biće poslednja prijateljska provera pred start nove sezone koji obe ekipe očekuje narednog vikenda.
Mauricio Sari će verovatno rasteretiti svoje fudbalere koji su u nedelju glatko izgubili od Mančester Sitija u finalu Komjuniti Šilda na Vembliju sa 2:0, a videćemo hoće li i Belgijanci Eden Azar i Tibo Kurtoa, koji su tek u ponedeljak počeli da treniraju posle odmora od Mundijala, odmah dobiti priliku da odigraju prve minute u novoj sezoni.
Izabrane vesti
Čelsi ne blista, igra jako tvrde utakmice ovog leta, a na sve prethodne četiri je došlo 0-2 gola, dok je Lion sušta suprotnost jer kod njega sve pršti iz meča u meč, a čak na pet od poslednjih šest došlo je 3+. Tri pobede, dva poraza i remi je skor francuskog tima u pripremnom periodu, a u okršajima sa engleskim klubovima bili su polovični, tukli su Fulam (4:0), a izgubili od Hadersfilda (1:3).
Plavci su, pored nedavnog poraza od Građana, dva puta remizirali s Arsenalom i Interom, a pobedili su samo nejaki australijski Pert Glori i to pre dve nedelje, pa je jasno da je Sarijeva ekipa daleko od prave forme. Zato, nemojte gađati keca po svaku cenu. Pripreme su, ko zna kakav će tim Čelsi izvesti, pa je bolje držati se golova – tri ili više.
Vreme | RB | Liga | Meč | Tip | Kvota |
---|---|---|---|---|---|
Uto 21:00 | 8502 | ŠAM K | Chelsea - Olympique Lyon | tgg gg | 1,53 |
Ukupna kvota1,53
|
POSLEDNJIH PET
ČELSI
MAN. JUNAJTED (N), FA KUP 1:0
PERT GLORI (G), PRIJATELJSKA 1:0
INTER (N), MEĐ. KUP ŠAMPIONA 1:1
ARSENAL (N), MEĐ. KUP ŠAMPIONA 1:1
MAN. SITI (N), KOMJUNITI ŠILD 0:2
LION
FULAM (N), PRIJATELJSKA 4:0
HADERSFILD (G), PRIJATELJSKA 1:3
VOLFZBURG (N), PRIJATELJSKA 2:1
BENFIKA (N), MEĐ. KUP ŠAMPIONA 3:2
INTER (N), MEĐ. KUP ŠAMPIONA 0:1
MEĐUNARODNI KUP ŠAMPIONA
Utorak
21.00: (2,25) Čelsi (3,30) Lion (3,00)
Sreda
02.00: (1,80) Real Madrid (3,60) Roma (4,00)
*** kvote su podložne promenama
Foto: Action Images