Prija bije kao lud! PAOK nastavio strašnu seriju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.02.18. | 16:08

Reprezentativac Srbije bio dvostruki strelac u pobedi nad Janjinom

PAOK je u strašnoj formi i ruši sve pred sobom. Solunski crno-beli su kao gosti pobedili Janjinu sa 3:1 u meču 20. kola grčke Superlige, a dvostruki strelac bio je reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović.

Ovo je PAOK-u bila 11. uzastopna pobeda u svim takmičenjima, a šesta zaredom na gostovanjima.

Ekipa Razvana Lučeskua ceo posao završila je već u prvom poluvremenu kada je povela sa 3:0.

Dimitrios Pelkas je već u devetom minutu doveo PAOK u vođstvo, a onda je scenu stupio raspoloženi Prijović. Oba puta se u stilu pravog fudbalskog predatora snašao na petercu.

Prvo je u 39. minutu probao petom, golman mu je odbranio, ali je odbitak Prijović ipak poslao u mrežu, a zatim je u prvom minutu nadoknade iz neposredne blizine ćušnuo loptu tamo gde je bilo potrebno.

Računajući i današnju utakmicu Prijović je ove sezone postigao 16 golova u svim takmičenjima.

Konačan rezultat na utakmici na stadionu Zosimades u Janjini postavio je Pedro Konde u 71. minutu.

(FOTO: Shutterstock)