Skandalozna gluma Velbeka, Milan opasno pokraden u Londonu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 15.03.18. | 21:57

Sramotan penal za Arsenal u trenutku vođstva Rosonera

Krenuo je Milan svim silama u napad protiv Arsenal u pokušaju da nadoknadi onih 0:2 sa San Sira i uspeo da pepolovi zaostatak u 35. minutu evrogolom Čalhanoglua. Rosoneri su dobili krila u tom trenutku i došli nadomak čuda, a onda im je ta krila skresao švedski sudija Jonas Erikson.

Tri minuta posle gola Čalhanoglua, Šveđanin je pao na skandaloznu glumu Danija Velbeka i na asistenciju pomoćnika dosudio penal u korist Arsenala! Rodrigez je bio pored Velbeka, ali ga nije ni takao. Englez je sam sebe sapleo i prevario sudije. A potom pogodio sa bele tačke za izjednačenje. Rosoneri su bili besno, Gatuzo je zapenio pored aut-linije, ali gluma Velbeka je urodila plodom...

Milan je ozbiljno pokraden, a samo nekoliko minuta posle toga je ošetećen za mnogo očigledniji penal. Lopta je pred golom Arsenala pogodila u ruku Čejmbersa, ali Erikson ovoga puta nije pokazao na belu tačku i dodatno je isprovocirao goste.

Očajno suđenje švedskih delilaca (ne)pravde...