Što nije mogao Aspas učinio je Denis Suarez - Selta u 94. do pobede (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 27.09.21. | 23:00

Kakvo oduševljenje na Balaidosu - 1:0

Kada igra Selta, često sve stane u učinak Jaga Aspasa. Kada mali mađioničar postiže golove, tim iz Viga slavi. Kada on ukoči, Selta ukoči. Delovalo je dugo da će tako biti i večeras protiv Granade, ali nije se sa tim usaglasio Denis Suarez koji je golom u nadoknadi vremena doneo svom tim neverovatno važnu pobedu - 1:0 (0:0).

Da muka Selte bude veća, Aspas je promašio penal. I sve do samog kraja meča Granada je držala bod u džepu. A onda je usledila akcija koju je na pravi način realizovao Suarez i doneo zlatne bodove timu iz Viga u 94. minutu.

U 72. minutu Duarte je napravio veliku glupost, napravio je penal, ali se onda dogodilo malo čudo pa Jago Aspas nije realizovao tu šansu. Zanimljivo je da je golman Maksimilijano dobio udarac kada je skrivljen penal, pa je tako povređen skinuo šut legendarnog Aspasa.

A zanimljivo je i da je posle toga golman Granade izašao, umesto njega na gol stao Aron Eskandeli i da se nije baš najbolje snašao kod gola Suareza.

Generalno je na Balaidosu viđena prilična uspavanka.

Da nije bilo te situacije i dosuđenog penala, kao i gola Suareza na samom kraju, ne bi bilo previše situacija vrednih pomena. Čak je i penal stigao posle akcije koja nije bila previše opasna po gol Granade. Može Selta da bude prezadovoljna ovakvim ishodom utakmice.

Posle ovog duela Selta je na sedam osvojenih bodova iz sedam utakmica, dok je Granada na samo tri boda. I jednima i drugima se smeši već sada borba za opstanak do kraja šampionata ukoliko se nešto drastično ne promeni.

ŠPANIJA 1 – 7. KOLO

Alaves - Atletiko Madrid 1:0 (1:0)