Taj ludi, ludi Leonardo: Četiri komada u Ligi šampiona (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 22.04.19. | 19:46

Bivši as Partizana postigao sve golove za svoj tim

Leonardo – Al Rajan 4:3! I to u Ligi šampiona Azije! Nekadašnji najbolji igrač Partizana čudo je napravio u dresu Al Vahde, sam je režirao preokret i pobedu svog tima, kojom je tim iz Emirata izbio na prvo mesto grupe B azijske Lige šampiona.

Fantastično igra Brazilac u Al Vahdi. Do ovog meča imao je 11 golova i devet asistencija u 18 susreta na svim frontovima. Ali, danas je udario doktorsku disertaciju kakvu navijači tog kluba iz Emirata ne pamte.

Al Rajan je vodio 2:0, pa je Leonardo smanjio na 2:1. Gosti iz Katara imali su 3:1 na poluvremenu, a onda ih je pogodila „pustinjska oluja“ u režili brazilskog velemajstora. Minut 56. za 2:3, minut 82. za 3:3 i onda u 89. pogodak za preokret, za pobedu, za dugo pamćenje Leonarda da Silve Souze.