Tatin sin i Čobanu spasili Maradonu sa Karpata, igrač Botošanija pao u nesvest (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 19.02.18. | 21:58

Drama u finišu pripala Vitorulu

Hodao je Vitorul po ivici provalije, flertovao sa još jednim kiksom, ali je poslednjim trenucima sudijske nadoknade aktuelni šampion Rumunije uspeo da savlada gostujući Botošani sa 2:1 u poslednjoj utakmici 25. kola Lige 1.

Igrao se četvrti minut nadoknade kada je Andrej Čobanu odapeo strelu u rašlje sa nekih 20-ak metara i golmanu gostiju jednostavno nije bilo spasa.

Utakmicu je obeležila i jedna jeziva scena iz 76. minuta, kada je Sebastijan Mladen udarcem sa ivice kaznenog prostora nokautirao Mihaja Romanua iz Botošanija tako da je ovaj na trenutak izgubio svest i ostali akteri su pritrčali da mu pomognu da ne proguta jezik.

A upravo ovaj momak je bio strelac prvog gola na utakmici iz penala kojim je u 10. minutu Botošani došao u vođstvo i zabrinuo domaće navijače.

Da stvari ipak počnu da se menjaju potrudio se sin trenera Vitorula Georgija Hadžija, Janis koji je izjednačio u 34. minutu i najavio uzbudljiv nastavak utakmice.

RUMUNIJA 1 - 25. kolo

Gaz Metan - Juventus 0:0

Voluntari - Univerzitatea 0:1 (0:1)