Trajal iz slobodnog udarca srušio Borac, Čačani žale za nedosuđenim penalom

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.03.19. | 20:42

Kruševljani odneli ceo plen kraj Morave, domačin propustio da kruniše dominantniju igru iz prvog poluvremena - 0:1

Važni bodovi za Trajal na stadionu kraj Morave. U utakmici sa dva potpuno različita poluvremena radovalji su se Kruševljani, koji su savladali domaći Borac golom rezerviste Marka Radivojevića iz slobodnog udarca u 64. minutu - 0:1 (0:0).

Čačani će žaliti za vrlo dobrim prvim poluvremenom, kada su bili dominantniji tim na terenu, ali to nisu uspeli da realizuju, uprkos prilično nesigurnoj igri odbrane gostiju. Nezadovoljstvo u redovima domaćina viđeno je kod jedne situacije u prvih 45 minuta, kada je u šesaestercu gostiju srušen Fićović, ali mu je arbitar Srećković pokazao žuti karton zbog navodne simulacije, sa čim se nije složila i domaća publika.

Ti trenuci uticali su na pad koncetracije domaćina u nastavku, što su gosti iskoristili i došli do bodova koji su ih odveli na "visoko" deveto mesto. Borac je ostao na 13. poziciji sa 25. osvojenih bodova.

SRBIJA 2 - 28. KOLO:

Bežanija – Žarkovo  3:2 (1:1)