
Trener Kopenhagena je nervozan: Loš trenutak za prodaju Skova!
Vreme čitanja: 1min | pon. 29.07.19. | 12:06
Potencijalni rival Crvene zvezde traži i levog beka
Kopenhagen je odradio posao u sudaru sa TNS-om, ali će u potencijalnom dvomeču sa Crvenom zvezdom biti značajno oslabljen. Danski šampion je, kao što je poznato, prodao najboljeg igrača tima Roberta Skova Hofenhajmu za osam miliona evra.
U Srbiji bi rekli: Ponuda koja se ne odbija. Verovatno su slično rezonovali u Kopenhagenu, mada je trener Stale Solbaken počeo da pokazuje znake nervoze. Logično, ostao je bez glavnog aduta.
„Ovo je možda i najgori trenutak za prodaju. Međutim, sa Robertom smo imali džentlemenski dogovor. Želeli smo da ga ispoštujemo. On je dobio ponudu koja mu se svidela. I mi kao klub smo dobro proli,napravili smo prihod. Međutim, trenutak je loš“, rekao je Solbaken.
Izabrane vesti
Kao potencijalna zamena za Roberta Skova figurira Lukas Andres iz Alborga. Reč je o momku koji je imao ugovor sa Ajaksom, ali se nije izborio za minutažu u Amesterdamu. Afirmisao se u Alborgu.
Pored krila Kopenagen traži pojačanje na poziciji levog beka. Šveđanin Pjer Bengston nije opravdao očekivanja. U fokusu Kopenhagena je Dijego Palasios. Reč je o mladom Ekvadorcu iz Viljema.