Tri utakmice - 12 golova! Solskjerov Junajted gazi redom, Pogba uradio ono što nije tri sezone (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 30.12.18. | 19:25

Bornmut pregažen na Old Trafordu - 4:1

Tri utakmice - 12 golova! Mančester junajted od dolaska Olea Gunara Solskjera gazi sve pred sobom! Večeras je pregažen i slabašni Bornmut, koji je pao pod nogama dvostrukog strelca i asistenta Polga Pogbe - 4:1 (3:1).

Francuz od odlaska Žozea Murinja beleži svoje najbolje trenutke u dresu Crvenih đavola, za svega 270 minuta na terenu postigao je četiri gola i zabeležio tri asistencije.

Solskjer je udahnuo slobodu, ne samo Pogbi, već i kompletnom timu. Junajted napada raznorvsnije, više igrača je prisutno u samoj završnici napada, koriste svoju visinu, snagu i umeće, sa čim dosadašnji protivnici nisu mogli da se nose.

Izuzetan je bio Pogba, ali fantastičnu rolu imao je i Markus Rašford. Engleski raprezentativac je u petom minutu posle izuzetnog driblinga spojio Pogbu sa golom, to je u 33. minutu učinio i Erera, a u poslednjim trenucima prvog poluvremena na sličan način je pogodio i sam Rašford. Ovoga puta na asistenciju Antonija Marsijala.

Prostora je u drugom poluvremenu bilo i za Lukakua, koji se u strelce upisao samo dva minuta nakon što je ušao na teren. Gol je bio iz čistog ofsajda, ali to arbitri nisu videli, pa je sebi asistenciju pripisao nadahnuti Pogba.

Bespotrebni crveni karton u 79. minutu zaradio je nesmotreni Erik Baji, koji je startom sa dve noge pokupio Rajana Frejzera i zasluženo završio u svlačionici.

Crveni đavoli su došli na tri boda petoplasiranom Arsenalu, ali mu četvrtoplasirani Čelsi još uvek beži pozamašnih osam bodova.