Trnava silna pred revanš

Vreme čitanja: 1min | sub. 11.08.18. | 20:48

Slovački šampion u kombinovanom sastavu pregazio fenjeraša Zemplin sa 3:0

Spartak iz Trnave potpuno spremno dočekuje revanš utakmicu sa Crvenom zvezdom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Prvak Slovačke na svom terenu je ubedljivo savladao fenjeraša Zemplin sa 3:0 u meču četvrtog kola nacionalnog prvenstva.

Kao što se očekivalo, trener Spartaka donekle je promešao karte za ovu utakmicu u odnosnu ne duel s Zvezdom pre četiri dana u Beogradu.

Ali, to se nije previše osetilo u igri branioca titule koji je poveo već u 11. minutu pogotkom austrijskog veziste Fabijana Mizenboka posle dodavanja Erika Jirke.

Jirka je danas baš bio raspoložen za igru, pa se u 67. minutu ponovo našao u ulozi asistenta dok je pogodak za 2:0 postigao Ivan Hladik.

Najbolji fudbaler Spartaka Erik Grendel ušao je u igru tek u poslednjih 15-ak minuta, a zamenio je upravo Jirku.

Konačan rezultat postavio je još jedan vezista, Anton Svoboda posle pravovremenog proigravanja Stefana Pekara.

Revanš utakmica između Spartaka i Crvene zvezde igra se u utorak u Trnavi sa početkom u 20.30.