Veče strave i užasa na „Santjago Bernabeu“

Vreme čitanja: 1min | uto. 05.03.19. | 21:48

Osim dva gola Ajaksa i dve povrede Realovih prvotimaca

Dramatična noć za navijače Real Madrida. Narodna izreka da nesreća nikad ne dolazi sama potvrdila se u prvom poluvremenu revanša osmine finala Lige šampiona, pošto tim Santjaga Solarija osim što gubi 0:2 ostade i bez dva prvotimica.

Prvo se povredio Lukas Vaskez, zbog čega je argentinski stručnjak podigao sa klube nezadovoljnog Gereta Bejla i dao mu šansu da se iskupi, da bi samo šest minuta kasnije zanemeo „Santjago Be

rnabeu“ usled povrede Vinisijusa Žuniora. Brazilac je istrčao kontru, pošteno namučio odbranu Holandije, ali se strmoglavio na travu i više nije ustao. U bolovima, uplakan, napustio je teren, a umesto njega šansu je dobio Marko Asensio.

Na sve kadrovske probleme i rezultat 0:2, Real je imao nesreću da Rafael Varan uzdrma prečku, a Geret Bejl stativu. Kad neće onda – neće...