Viola ispustila pobedu u Đenovi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 19.09.18. | 21:20

Nikola Milenković odigrao ceo meč za Fjorentinu

Fjorentina ni šesti meč zaredom nije uspela da savlada Sampdoriju u Seriji A. U zaostaloj utakmici prvog kola meč u Đenovi završen je bez pobednika - 1:1.

Gosti iz Firence su za nijansu bili bliži pobedi prema prikazanoj igri i šansama, a reprezentativac Srbije Nikola Milenković zauzeo je standardno mesto u postavi Ljubičastih.

Fjorentina je povela u 13. minutu pogotkom Đovanija Simeonea, kojem je asistirao Kristijano Biragi. Golman domaćih Emil Audero nije imao šanse.

U 33. minutu Audero je spustio rampu i sprečio da Marko Pjaca duplira prednost, a prvu priliku domaćin je imao 41. minutu preko Kaprarija.

Isti fudbaler Sampdorije iskupio se u 60. minutu za prethodni promašaj i doneo izjednačenje, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.