"Mlađi kadeti Srbije"

Vlahović ponovo bilsta, mlađi kadeti Srbije pobedili Poljsku

Vreme čitanja: 1min | uto. 27.10.15. | 17:19

Talentovani napadač Partizana golom i asistencijom omogućio trijumf izabranicima Marka Mitrovića u prijateljskom meču u Bidgošću

Mlađi kadeti Srbije

Mlađa kadetska reprezentacija Srbije (2000. godište) zabeležila je trijumf nad Poljskom od 2:1 u prvoj od dve prijateljske utakmice koje se igraju u Bidgošću.

Izabranici slektora Marka Mitrovića slavili su nakon preokreta u drugom poluvremenu,  a najzaslužniji je bio talentovani Dušan Vlahović, koji je zabeležio gol i asistenciju.

Domaćin je vodio nakon prvog poluvremena pogotkom Skržipčaka od 16. minuta, ali je u nastavku talentovani napadač Partizana kreirao preokret. Najpre je u 52. minutu asistirao Arminu Đerleku za 1:1, a potom u 68. minutu Vlahović i sam zatresao mrežu Poljaka za konačnih 2:1.

Bila je ovo dobra provera za selektore obe ekipe, a naredna prijateljska utakmica je na programu već u četvrtak na istom stadionu takođe od 13 časova.