Zvali su je glava luda, a sad u Londonu čini čuda! Mitar - dva gola za dva minuta (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 26.08.18. | 17:41

Napadač srpske reprezentacije u seriji

U osvit predstojećeg okupljanja reprezentacije Srbije, sjajne vesti iz Londona stižu za selektora Mladena Krstajića. Prvi špic naše reprezentacije, Aleksandar Mitrović je u velikoj formi. Posle pogotka na Vembliju, kad je izjednačio rezultat, ali je Totenhem pokazao da je, ipak, klasa, centarfor Fulama proradio je i Krejven kotidžu i goleadu tokom prvog poluvremena susreta sa Barnlijem ukrasio sa dva gola.

Na identičan način - glavom.

Najpre je posle ubacivanja kapitena Toma Karnija iz neposredne blizine matirao Džoa Harta i doeno ekipi Slaviše Jokanovića prednost od 2:1 u 36. minutu...

Da bi u 38. opet pogodio, sjajno reagovavši na centaršut novajlije Lusijana Vijeta. Njabolji pokazatelj da je Mitar raskrstio sa problemia iz prošlosti i da glavu - koju su zvali "luda" - sad koristi na najbolji mogući način. Da trese mreže.