Komentari na vest

Zvezda može da napadne i sa zemlje i iz vazduha: Pjunik čuvao glavne adute i izgubio na startu prvenstva

x

xaexeaaexxx

pre gotovo 2 godine

ma ovi ne znaju da hodaju, 5-0 za zvezdu iskreno.
G

Gost123

Ljudi,da li je moguće da se raspravlja o ovoj ekipi? Zvezda prolazi i TACKA.
S

Santoro

Gledao sam obe utakmice sa Didelanzom , odgovorno tvrdim da su prespora i tehnicki metiljava ekipa. Da Didelanz u prvoj utakmici nije kalkulisao , sve bi resili u Jermeniji ali eto obilo im se o glavu to u revansu. Inace Pjunik je veceras vezao trecu utakmicu bez gola na svom terenu.
h

hulkdelija

Ma ove moramo dobiti sa 4 ili 5:0 minimum, nema druge.
f

fkelks

3:0 za zvezdu zapamtite!!!!!!!
S

Sashki85

Jesmo veliki favoriti, al isto je tako bilo i protiv šerifa. Nije lako dati gol ekipi koja se organizovano brani bilo ko da je na drugoj strani. Šerif je živi dokaz za to.
G

Gostinjo

brate tada je igrao Diony sad igra Pesic koji je 50 puta bolji a imamo dve zverine Kangwu i Bukarija koji su se vec dokazali totalno drugacija i uigranija ekipa nego prosle sezone ocekujem lagan prolaz
S

Srdjan88

Serif je ipak za klasu bolja ekipa od Pjunika, i sada kada su rasprodali proslosezonski tim a ne prosle sezone. Serif ima mnogo vise stranaca, znaju uci u grupne faze, prodati igraca i slicno. Protiv ovog Ararata smo igrali na Kipru i tu je svakome bilo jasno da bi ih dobili 5-0 da se igralo na Mari. A sada smo za klasu jaci, tako da ocekujem da ih pregazimo.
L

Lik iz klake

Bolje su se pokazali u gostima u evropi, ali svakako oni u beogradu ce igrati bunker i verujem da ce 2 puta napasti za 90 minuta...igraci samo moraju da sacuvaju mirnocu i da budu strpljivi cak i ako se ne da gol do poluvremena...mislim da ce rezultat biti 2:0 ili 3:0...
D

Dragan 1985

Zvezda ove mora dobiti sa 2 gola razlike, jel tamo ce biti vruca publika, koje gledao mec Pjunik vs Dudelanz zna o cemu pricam, i ako je izgubio kod kuce bio je bolji u oba susreta od nosioca Dudelanza.
J

J3

2 gola razlike :'D... Vruca publika :'D
G

Gost432

Ja sam gledao oba meca. U prvom mecu ne da nije bio bolji, nego je trebao da izgubi sa 3 gola razlike.
D

Dre

Razumem i spustanje lopte i ne stavljanje bremena favorita na igrace al realno ove treba nakantat u prvoj utakmici sa 4 gola razlike da igraci odu tamo samo da odrade 90 minuta.
r

realno..

kad smo mi to nekog dobili 1:4 u gostima u evropi pa da možemo da potcenjujemo...
9

94494

Kariat 5:0
l

lol12

Svakako smo favoriti ali ova utakmica bas nista ne pokazuje s obzirom da ce u sredu igrati sa bukvalno svih 11 drugih igraca.Ovo im je rezervni tim.