Komentari na vest

Zvezda na četiri boda do odbrane titule: Napredak sa gol-razlikom 0:14 u plej-ofu čeka lidera

N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

I sad će opet da gnjavimo loptu sa Kataiem i Ivanićem, a Pavkov će da bude izgubljen.

Сотир Ђубре

Очекујем да чарапани данас превазиђу себе, али верујем да то неће бити довољно да се гробарија радује.
5

5.000.000,00 €

U FK Napredak brani Zvezdin golman... Sve rešeno ako on počne utakmicu(traže iz ciganije da igra), i pored klauzule u ugovoru da igranje proviz zvezde košta 50.000 evra na ime penala...nema sekiracije za ciganiju...3+ prvo poluvremw...
S

Snoopy

Pa je Zvezdin golman na 5 tekmi.Primio 14 golova. Da ne bude providno danas kad izgube!Jel da ???
S

Sima Arauho

E da je sada Mazic tu i da padne sneg pa da lopta odskace samo kod korner zastavice i da stigne naredjenje da se igra pa da bude X.
D

Don Vito Corleone

@Sima. Ja imam tugu pet godina dugu, 2000 noći živim u samoći. Za pet godina snima se nova pesma, ja imam tugu pet godina dugu 4000 noći živim u samoći.
p

pancevac92

eh da je tu sudija da se igrs do 99 minuta da tosic dagol ili da jojic sam dosudi penal
S

Sima Arauho

@Pancevac Moze recimo da se ponovi u Krusevcu da vas igrac stoji u zivom zidu pa da Marin da gol u 100 minutu?!
p

pancevac92

moze,posto je produzetak bio 5,ali su se 4 minuta bunili oko faula,nemoj da se brines
D

Igram singl 2-2&3+ za zelenu e.
z

zikaaa

Zvezda ako danas dobije partizan sutra prepusta bodove vozdovcu,jer duzni su im jos,a taman i za sledecu sezonu da imaju sigurnost
D

Draganbelu68@gmail.com

Vazno daste vi zatvorili u vozdovac posle itgubljene tigule pitaj igrace vozdovca dali nije tacno
g

gostttt

Jeste,tekao je igrac vozdovca da protiv partizana mora da se sire noge kad sutoraju da lopta udje u gol ,jesi li na to mislio?
E

Enzo

Ale ale ale ooo titulu da slavimo!
a

ahaahahh

nisu dali gol sve izgubljene,ali grobari naravno ocekuju nekako da nas dobiju,ako nedobiju jbga namesteno sklonili se,videcemo vozdovac kako ce da odigra ozbiljniji protivnik,da vidim dal ce se setkaju i sire noge ili da grizu za evropu
Z

ZvezdasSrb

Ne treba se obazirati , treba ozbiljno svaku utakmicu odigrati, niko nije ocekivao dva kiksa protiv Radnika, Znaci max ozbiljno.
B

Brine

Danas ZVEZDA postaje pr ak pobediće napredak a partizan će igrati nerešeno
l

lik iz klake

gol razlika 0:14, 5 poraza, ali danas ce opet da se vrti ista prica orkestrirana...navijaci partizana ocekuju da ekipa koja nije dala nijedan gol na 5 utakmica danas pobedi zvezdu...
G

Gost999

Druze, vi ste prosle sezone za Partzian pricali da je namjestio protiv one OFK Backe.. oni bili zadnji na tabeli, ispali poslije 5 kola.. Jos pisali da oni kao odmaraju neke igrace (mozes misliti Backa ima rotaciju), a kad se pitalo ove vase botove koje to igrace odmaraju, naravno nijedan nije imao odgovor. Pa kakvi su to onda dvostruki arsini, dobro znas da Partizan kad bi igrao protiv muskaraca u kolicima ili zena, ovi tvoji bi pisali da je kupljeno, namjesteno i sl..
G

Gost iz Draznja

Napredak 5 poraza i gol razlika 0:14 i ako Zvezda pobedi očekujem da Stanojević izadje sa izjavom kako nam se Napredak sklonio hahahaha