Haume Ponsarnau
Haume Ponsarnau

Ponsarnau: Treba nam više utakmica u atmosferi kao što je ova

Vreme čitanja: 1min | sre. 21.11.18. | 21:10

„Igrali smo sa više dodavanja u napadu u drugom poluvremenu, a ključni su, naravno, bilo pogoci za tri poena“, kaže trener Valensije

Zadovoljan je napustio Beograd trener Valensije Haume Ponsarnau. Njegov tim rutinski je porazio Partizan sa 69:61 i održao se na čelu grupe C.
"Prvo poluvreme smo igrali korektno, jasno znali šta hoćemo i bili na zadovoljavajućem nivou. Imali smo problema kada je Partizan zaigrao sa Gagićem. Srećan sam što smo s dobrom energijom, glavom i fokusom ušli u nastavak. Uspeli smo da smanjimo broj ukradenih lopti Partizana i nismo im dozvolili kontranapade. Pametni smo bili na niskom postu u poslednjoj četvrtini. Igrali smo sa više dodavanja u napadu u drugom poluvremenu, a ključni su, naravno, bilo pogoci za tri poena", ocenio je kormilar španskog tima.

Njegovu ekipu mnogi su proglasili za favorita za osvajajnje Evrokupa, ali kormilar Valensije to drugačije vidi.
"Imali smo probleme sa povredama. A stigli su i novi igrači koji su zalog za budućnost ekipe. Možemo da napredujemo, potrebno nam je da stičemo iskustvo i igramo što više utakmica u atmosferi kao što je bila večerašnja, a bila je sjajna. Naravno, želimo da osvojimo trofeje u svim takmičenjima koje igramo, ali više od svega želimo da napredujemo kako bi bili konkurentni", zaključio je Ponsarnau

Izabrane vesti

Foto: MN press


tagovi

KK Valensija

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara