
Veliki dan za Real: Serhio Ljulj se vraća za meč sezone
Vreme čitanja: 1min | pon. 23.04.18. | 12:05
Čeka se samo potvrda madridskog kluba
Košarkaši Real Madrida mogli bi da dobiju veliko pojačanje tokom četvrtfinalne serije Evrolige protiv Panatinaikosa! Španski mediji pišu da će sjajni plejmejker biti u sastavu Pabla Lasa za treći meč protiv Zelenih koji je na programu u sredu.
Čeka se samo da Real iz Madrida to zvanično objavi. Reprezentativac Španije, koji je u avgustu povredio ligemente kolena, početkom aprila počeo je da radi sa ostatkom tima. Teško je pretpostavi koliki doprinos bi mogao da ima u narednim duelima protiv Panatinaikosa, ali će njegova pojava sigurno plašiti rivale iz Atine.
Izabrane vesti
Real Madrid je poneo više nego zadovoljavajućih 1:1 iz Atine i sada ima šansu da se trijumfima na svom parketu domogne Fajnal fora u Beogradu.
Komentari / Podeli vest
tagovi
Izabrane vesti / Najveće kvote
Ostale vesti
Najviše komentara
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Košarka igrači
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Futsal
Counter-Strike
Badminton
eFudbal
Najava mečeva
sreda | 27.08.2025.
utorak | 26.08.2025.