Partizan slomio Zvezdu, Stevanović dao 15 golova!

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.04.18. | 21:14

Crno-beli slavili u trećem kolu plej-ofa

Rukometaši Partizana pobedili su kao domaćini na Banjici ekipu Crvene zvezde sa 32:28 (15:13) u trećem kolu plej-ofa Superlige.

Apsolutni heroj večeri bio je rukometaš Partizana Darko Stevanović koji je utakmicu završio sa čak 15 golova.

Upravo zahvaljujući njemu crno-beli su diktirali tempo, a u završnici prvog poluvremena došli i do četiri gola prednosti (14:10).

Zvezda je u nastavku utakmice, pre svega zahvaljujući Dejanu i Aleksandru Babiću, stigla do izjednačenja (19:19).

Ali, onda je Partizan odgovorio novom serijom za plus tri (23:20) i otvorio je vrata pobede. Poslednji nalet Zvezde bio je pet minuta pre kraja kada su gosti smanjili na 28:26, ali crno-beli su dobrom odbranom sačuvali pobedu.

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA 32:28 (15:13)

Dvorana: CS Voždovac
Gledalaca: 500
Sudije: Stojković (Niš) i Nikolić (Leskovac).
Sedmerci: Partizan 8 (6), Crvena zvezda 4(3).
Isključenja: Partizan 18, Crvena zvezda 10 minuta.

PARTIZAN: Butulija 4, Jokić, Živković 6, Grubić, Radovanović 4, Pavlović, Milenković, Minić, Milosav (14 odbrana), Pižurica, Đuričić, Trnavac, Nedeljković, Stevanović 15, Maksić 1.

CRVENA ZVEZDA: Čolović (3 odbrane), Šotić 3, Radisavljević, A. Babić 2, Ivanović 4, Pešić 6, LJubenović, Bugarinović 3, Milosavljević, Pejčinović, Rajićević 1, Mandić 3, D. Babić 6, Kljajić, Zejak, Đurković.