Liga Vreme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strelci
63' Gold Coast City FC - - Saut Melburn - - 0:3 0:4 - -
59' Blektaun Siti - - Vestern Sidnej - - 0:1 0:1 - -
HT Inegolspor - - Malatija Bld Spor - - 0:1 0:1 - -
45' Nagano Parceiro - - DŽubilo Ivata - - - 0:0 - -
45' Cukuba Juniversiti - - Omija Ardidža - - - 0:1 - -
45' Serezo Osaka - - Nagoja Grampus - - - 1:0 - -
HT Jokohama F Marinos - - Sanfreče Hirošima - - 0:2 0:2 - -
HT Gamba Osaka - - Kašiva Rejsol - - 0:1 0:1 - -
45' Macumoto Jamaga - - Visel Kobe - - - 0:1 - -
45' Kavasaki Frontale - - Šimicu S-Puls - - - 2:1 - -
HT Urava Red Dajmonds - - Kašima Antlers - - 0:1 0:1 - -
HT Jeonbuk Hjundai Motors - - Sangiu Sangmu Feniks - - 1:0 1:0 - -
HT Gvangiu FK - - Seul - - 1:3 1:3 - -
HT Jeonam Dragons - - Inčeon Junajted - - 0:0 0:0 - -
21' Ulsan Hjundai - - Daegu - - - 0:0 - -
21' Pohang Stilers - - Gangvon - - - 1:0 - -
21' Suvon - - Jeju Junajted - - - 0:2 - -
13:00 Duzjurtspor - - Gumušane Doganspor - - - - - -
13:00 Drava Ptuj - - Celje - - - - - -
13:30 Batman Petrolspor - - Goztepspor - - - - - -
13:30 Jang Lajons - - Belestier Kalsa - - - - - -
13:30 Tampines Rovers - - Voriors - - - - - -
13:30 Mitra Kukar - - Arema Indonezija (ISL) - - - - - -
14:00 Orenburg - - Rubin Kazanj - - - - - -
14:00 Tom Tomsk - - Krasnodar - - - - - -
14:00 Tambov - - Arsenal Tula - - - - - -
14:00 Šinjik - - Ural Jekaterinburg - - - - - -
14:00 Hacetepe - - Jeni Altindag Beledijespor - - - - - -
14:00 Sančaktepe Beledije - - Elazigspor - - - - - -
14:00 Kastamonuspor - - Ofspor - - - - - -
14:00 Hatajspor - - Ergene Velimeše Spor - - - - - -
14:00 Kozan Beledijespor - - Adanaspor - - - - - -
14:00 Kečiorenguču - - Silivrispor - - - - - -
14:00 Erzin Beledijespor - - Fatih Karagumruk - - - - - -
14:00 Denizlispor - - Duzdžespor - - - - - -
14:00 Helios Harkiv - - Desna Černigov - - - - - -
14:00 Akžajik Uralsk - - Atirau - - - - - -
14:30 Bergama Beledijespor - - Sarijer - - - - - -
14:30 Ojak Renaultspor - - Karšijaka - - - - - -
14:30 Tuzlaspor - - Zonguldakspor - - - - - -
14:30 Korfez Bld Spor - - Edirne Spor Genčlik - - - - - -
15:00 Giresunspor - - Čizrespor - - - - - -
15:00 NŠ Mura - - Domžale - - - - - -
15:00 Šarvar - - Pakši - - - - - -
15:00 Kečkemet - - Mezukevežd - - - - - -
15:00 Mohacsi TE - - Videoton - - - - - -
15:00 Pečuj - - Honved - - - - - -
15:00 Talia KSE - - MTK Budimpešta - - - - - -
15:00 Njaradoni VVTK - - Vašaš - - - - - -
15:00 Karancslapujto KSE - - Balmazujvaroš Sport KFT - - - - - -
15:00 Etevenj - - Ujpešt - - - - - -
15:00 Csongrad-Kunsag Aszfalt - - Debrecin - - - - - -
15:00 Szarvaskend SE - - Sombathelj Haladaš - - - - - -
15:00 Agrobiznes Voločisk - - Veres Rivne - - - - - -
15:00 Žemčužina Odesa - - Stal Kamjanske - - - - - -
15:00 Tavrija - - Zirka Kropivnickij - - - - - -
15:00 Kolos Kovalinka - - Marijupolj - - - - - -
15:00 Strumska Slava - - Sozopolj - - - - - -
15:00 Lokomotiva Sofija - - Vereja - - - - - -
15:00 Černomorec Pomorje - - Etar 1924 - - - - - -
15:00 Montana 1921 - - Černo More - - - - - -
15:00 Černomorec Balčik - - Slavia Sofija - - - - - -
15:00 Botev Vraca - - Pirin Blagoevgrad - - - - - -
15:00 Atromitos - - A.o.k. - - - - - -
15:00 Platanias - - Apolon Smirnis - - - - - -
15:00 Melaka - - Perak - - - - - -
15:00 Johor Darul Takzim - - Kelantan - - - - - -
15:00 Pahang - - Saravak - - - - - -
15:00 Kedah - - Felda Junajted - - - - - -
15:00 Penang - - PBD KT - - - - - -
15:00 Selangor - - Selangor PKNS - - - - - -
15:30 Škupi Skoplje - - Skoplje - - - - - -
15:30 Vardar - - Renova - - - - - -
15:30 Akademija Pandev - - Pelister - - - - - -
15:30 Pobeda Junior - - Rabotnički Skoplje - - - - - -
15:30 Škendija 79 Tetovo - - Sileks - - - - - -
15:30 Radnik Sesvete - - RNK Split - - - - - -
15:30 Novigrad - - Iskra - - - - - -
15:30 NK Bjelovar - - NK Zagreb - - - - - -
15:30 Đakovo - - Istra 1961 - - - - - -
15:30 HNK Gorica - - GOŠK Dubrovnik - - - - - -
15:30 Nehaj Senj - - Osijek - - - - - -
15:30 Kroacija Zmijavci - - Slaven Belupo - - - - - -
15:30 Kroacija Zmijavci - - NK Zadar - - - - - -
15:30 Vrbovec - - Rijeka - - - - - -
15:30 NK Zagora - - HNK Šibenik - - - - - -
15:30 Rudeš - - Vinogradar - - - - - -
15:30 Nedelišće - - Inter Zaprešić - - - - - -
15:30 Borac - - Dinamo Zagreb - - - - - -
15:30 NK Oriolik - - Hajduk Split - - - - - -
15:30 NK Bedem Ivankovo - - Lokomotiva Zagreb - - - - - -
16:00 Tjumen - - Tosno - - - - - -
16:00 Avangard Kursk - - CSKA Moskva - - - - - -
16:00 Altaj Izmir - - Erzurum Bujukšehir - - - - - -
16:00 Utenis Utena - - Žalgiris - - - - - -
16:00 1 HFK Olomouc - - Hr. Kralove - - - - - -
16:00 Domažlice - - Dukla Prag - - - - - -
16:00 Živanice - - Sigma Olomouc - - - - - -
16:00 Hodonin - - Slovan Liberec - - - - - -
16:00 Šampion Celje - - Gorica - - - - - -
80 Fermana - - Sambenedeteze - - - 1:0 - - 25' Aridita
16:00 NK Svatovac Poljice - - Slavija Sarajevo - - - - - -
16:00 Slaven Živinice - - Čelik - - - - - -
16:00 Bratstvo Gračanica - - Sutjeska Foča - - - - - -
16:00 Sloga Simin Han - - Zrinjski - - - - - -
16:00 Vitez - - Borac Banja Luka - - - - - -
16:00 Radnik Bijeljina BN - - Široki Brijeg - - - - - -
16:00 HNK Grude - - Krupa - - - - - -
16:00 Zvijezda 09 - - Bosna Visoko - - - - - -
16:00 Velež Mostar - - Olimpik Sarajevo - - - - - -
16:00 Ljubić Prnjavor - - Vitez - - - - - -
16:00 Mladost Doboj Kakanj - - Sarajevo - - - - - -
16:00 Leotar Trebinje - - Kozara Gradiška - - - - - -
16:00 NK Azot Vitkovici - - Sloboda Tuzla - - - - - -
16:00 Metalege-BSI - - Željezničar - - - - - -
16:00 Tošk Tešanj - - Gosk Gabela - - - - - -
16:00 Kairat Almati - - Ordabasi - - - - - -
16:00 Aktobe - - Tobol - - - - - -
16:00 Levadia Talin - - Kohtla-Jarve JK Jarve - - - - - -
16:00 Viljandi Tulevik - - Mardu Junajted - - - - - -
16:30 Midelfart - - Alborg - - - - - -
16:30 Oterup - - Randers - - - - - -
16:30 Nestved BK - - Koge - - - - - -
16:30 Hedensted IF - - Lingbi - - - - - -
16:30 Greve Fodbold - - Mitjiland - - - - - -
16:30 Ingulec - - Arsenal Kiev - - - - - -
17:00 Altinordu - - Sultanbejli Beledijespor - - - - - -
17:00 Bukaspor - - Pendikspor - - - - - -
17:00 FK Stumbras Kaunas - - Siduva - - - - - -
17:00 Slavija Kromjeržiž - - MFK Karvina - - - - - -
17:00 Usti Nad Labem - - Slovačko - - - - - -
17:00 Baumit Jablonec - - Viktorija Žižkov - - - - - -
17:00 Pisek - - Fastav Zlin - - - - - -
17:00 Mlada Boleslav - - Pribram - - - - - -
17:00 Visočina Jihlava - - Banjik Sokolov - - - - - -
17:00 Prikarpatija Ivano-Frankivsk - - Karpati Lavov - - - - - -
17:00 Avangard-Kramatorsk - - Vorskla Poltava - - - - - -
17:00 Portimonense - - Vitorija Setubal - - - - - -
17:00 Uniao - - Belenenseš - - - - - -
17:00 Leikšoeš - - Pasoš Fereira - - - - - -
17:00 VV Capelle - - Roda Kerkrade - - - - - -
17:00 Swift - - Vitese - - - - - -
17:00 Nome Kalju - - Paide Linameskond 3 - - - - - -
17:15 PAOK - - Levadijakos - - - - - -
17:15 Panahaiki - - Anagenizi Kardicas 1904 - - - - - -
17:15 Al Hidd - - Malkija Klub - - - - - -
17:30 Botošani - - KSMS Jaši - - - - - -
17:30 Esteglal Teheran - - Zobahan - - - - - -
17:45 Gornjik Zabže - - Sandecja Novi Sac - - - - - -
18:00 Benevento - - Roma - - - - - -
18:00 Kuban Krasnodar - - Spartak Moskva - - - - - -
18:00 Adana Demirspor - - Bajrampaša - - - - - -
18:00 Manisaspor - - Arsinspor - - - - - -
18:00 Gazijantepspor - - Tire 1922 Spor - - - - - -
18:00 Samsunspor - - Ankara Demirspor - - - - - -
18:00 Omonija - - AEK Larnaka - - - - - -
18:00 Arouka - - Sporting Lisabon B - - - - - -
18:00 Varaždin SN - - Cibalija - - - - - -
18:00 SC Dnipro-1 - - Girnik-Sport - - - - - -
18:00 Scc Demnya - - Ljvov - - - - - -
18:00 Liteks Loveč - - Vitoša Bistrica - - - - - -
18:00 Anif / Red Bul Juniors - - Šturm Grac - - - - - -
18:15 Skive - - FK Kopenhagen - - - - - -
18:15 Znojmo - - Sparta Prag - - - - - -
18:30 Keln - - Ajntraht Frankfurt - - - - - -
18:30 Dinamo Drezden - - Arminija Bilefeld - - - - - -
18:30 Ajntraht Braunšvajg - - Grojter Firt - - - - - -
18:30 Hajdenhajm - - SV Darmštat 98 - - - - - -
18:30 Fortuna Dizeldorf - - Regenzburg - - - - - -
18:30 AS Trenčin - - Nitra - - - - - -
18:30 Slavija Prag - - Trinec - - - - - -
18:30 Ševeningen - - Ajaks - - - - - -
18:30 Foklamarkt - - Austrija Beč - - - - - -
18:30 Mepen - - VFL Osnabrik - - - - - -
18:30 Fortuna Dizeldorf - - RV Oberhauzen - - - - - -
19:00 Jenćeping - - IK Sirius - - - - - -
19:00 Halmštad - - Kalmar - - - - - -
19:00 Estersunds - - Malme - - - - - -
19:00 Hamarbi - - IFK Geteborg - - - - - -
19:00 Altona 93 - - Ajntraht Braunšvajg 2 - - - - - -
19:00 Holbek - - Horsens - - - - - -
19:00 Slagels - - Hobro IK - - - - - -
19:00 Hvidorve - - Helsingor - - - - - -
19:00 Spartak Trnava - - Vion Zlate Moravce - - - - - -
19:00 DAC 1904 Dunajska Streda - - Senica - - - - - -
19:00 Union Gurton - - Altah - - - - - -
19:00 Parndorf - - Matersburg - - - - - -
19:00 Projzen Minster - - VfR Alen - - - - - -
19:00 Vircburger Kikers - - Karl Cajs Jena - - - - - -
19:00 Erfurt - - Unterhahing - - - - - -
19:00 Hemnicer - - Fortuna Keln - - - - - -
19:00 Rumori Kalčo - - Kuresare - - - - - -
19:30 Sent Pauli 2 - - Hanover 96 2 - - - - - -
19:30 Fethijespor - - Nazili Bld Spor - - - - - -
19:30 Bursaspor - - Tarsus Idman Jordu - - - - - -
19:30 Blumfontejn Seltik - - Baroka - - - - - -
19:30 Maricburg Junajted - - Kajzer Čifs - - - - - -
19:30 Platinum Stars - - Lamontvil Golden Erous - - - - - -
19:30 Amazulu - - Bidvest Vits - - - - - -
19:30 Panatinaikos - - Larisa - - - - - -
19:30 AEK Atina - - Lamija - - - - - -
19:30 Vupertaler SV - - Viktorija Keln - - - - - -
19:30 Borusija Dortmund 2 - - Alemanija Ahen - - - - - -
19:30 Keln 2 - - SC Verl - - - - - -
19:30 Boner SC - - Borusija Menhengladbah 2 - - - - - -
19:30 Vegberg-Bek - - SG Vatenšajd 09 - - - - - -
19:30 Pohja-Talin JK Volta - - Talina Flora - - - - - -
19:30 Al Itihad BHR - - Manama Klub - - - - - -
19:45 Rijnsburgse Bojs - - Herakles - - - - - -
19:45 Ekselsior - - Herenven - - - - - -
19:45 Ahiles '29 - - NAC Breda - - - - - -
19:45 Apeldoorn CSV - - Viljem II - - - - - -
19:45 VV Sint Bavo - - Telstar - - - - - -
19:45 Lise - - Hoek - - - - - -
19:45 Snek - - Tvente - - - - - -
19:45 Ajaks Amateri - - Utreht - - - - - -
19:45 Staphors - - Koninklijke - - - - - -
19:45 ASV De Dijk - - Hardenberg - - - - - -
19:45 Katvijk - - Ter Lide - - - - - -
20:00 Leganjes - - Đirona - - - - - -
20:00 Atletik Bilbao - - Atletiko Madrid - - - - - -
20:00 Dinamo Bukurešt - - Konkordija Kjažna - - - - - -
20:00 St. Galen - - Bazel - - - - - -
20:00 Lozana - - Cirih - - - - - -
20:00 Jang Bojs - - Lucern - - - - - -
20:00 Kjaso - - Arau - - - - - -
20:00 Ksamaks - - Servet - - - - - -
20:00 Rapersvil-Jona - - Vil 1900 - - - - - -
20:00 Kapošvar Rakoci - - Puškaš Akademija - - - - - -
20:00 Cordoba CF - - Tenerife - - - - - -
20:15 Valerenga - - Sarpsborg - - - - - -
20:30 Hamburger SV - - Borusija Dortmund - - - - - -
20:30 Frajburg - - Hanover 96 - - - - - -
20:30 Herta - - Bajer Leverkuzen - - - - - -
20:30 Majnc 05 - - 1899 Hofenhajm - - - - - -
20:30 Ledoje Smorum Fodbold - - Brondbi - - - - - -
20:30 Fermana - - Sambenedeteze - - - - - -
20:30 Livorno - - Lukeze - - - - - -
20:30 ASK Elektra - - Rapid Beč - - - - - -
20:45 Arsenal - - Donkaster Rovers - - - - - -
20:45 Čelsi - - Notingem Forest - - - - - -
20:45 Everton - - Sanderlend - - - - - -
20:45 Helas Verona - - Sampdorija - - - - - -
20:45 Juventus - - Fiorentina - - - - - -
20:45 Lacio - - Napoli - - - - - -
20:45 Atalanta - - Krotone - - - - - -
20:45 Milan - - Spal - - - - - -
20:45 Udineze - - Torino - - - - - -
20:45 Kaljari - - Sasuolo - - - - - -
20:45 Đenova - - Kjevo - - - - - -
20:45 Korona Kjelce - - Visla Krakov - - - - - -
20:45 CF Talavera de La Reina - - Kartagena - - - - - -
20:45 Fejenord - - ADO Den Hag - - - - - -
20:45 Dandi - - Seltik - - - - - -
21:00 Deportivo La Korunja - - Alaves - - - - - -
21:00 Vest Bromvič Albion - - Mančester Siti - - - - - -
21:00 Mančester Junajted - - Barton Albion - - - - - -
21:00 Kadiz - - Osasuna - - - - - -
21:00 Herkules - - Elče - - - - - -
21:30 Real Mursija - - Olot - - - - - -
22:00 Real Madrid - - Real Betis - - - - - -
22:00 Sevilja - - Las Palmas - - - - - -
22:15 Benfika - - Sporting Braga - - - - - -
23:00 Gvadalupe - - Limon - - - - - -
23:00 Klub Atletiko Atlanta - - Sport Klub Pacifiko - - - - - -

zavrseni mečevi

FT Bajangkara Surabaja Junajted - - Pusamania Borneo - - 0:0 2:1 - -
odl. Gvadalahara Čivanj - - Atlas - - - - - -
odl. Amerika de Meksiko - - Kruz Azul - - - - - -
FT Deportes Kindio - - Deportivo Pereira - - 1:0 2:0 - -
FT Junior 1 1 Sero Porteno 5 - 1:0 3:1 - - 90' Ruiz
FT Guarani SP - - Parana - - 0:3 0:4 - - 52' L. Rigo
FT Independiente - - Atletiko Tukuman - - 1:0 1:2 - -
odl. Monarkas Morelia - - Klub Tihuana - - - - - -
odl. Monterej - - Leones Negros UDG - - - - - -
FT Sjedinjene Američke Države - - Novi Zeland - - 2:0 5:0 - -
FT Deportivo Kapiata - - Libertad - - 0:0 1:0 - - 84' J. Marabel
FT Estudijantes de La Plata 1 - Nacional 3 - 0:0 0:1 - - 65' Jacquet
FT Amerika Mineiro MG - - Vila Noba GO - - 1:0 1:0 - - 22' R. Oliveira
ili
Zaboravljena lozinka