Penali
88' Vuk Sotirović
4 Šutevi u okvir gola 9
Marko Radivojević umesto Darko Micevski    90'
81' 1:3 Bojan Čečarić
1 Blokirani šutevi 0
Milan Gajić    90'
70' Bojan Čečarić umesto Dušan Ivković
3 Šutevi van okvira gola 0
Nemanja Antonov    89'
62' Stefan Dražić umesto Nemanja Miletić
4 Korneri 4
Igor Ivanović umesto Aleksandar Paločević    82'
61' Predrag Đorđević umesto Marko Docić

90
novi poraz Javora na domaćem terenu u utakmici koju su obeležili Micevski i Paločević fenomenalnim golovima
90'
Kraj meča
90'
Javor - faul
90'
Milan Gajić (OFK Beograd) - žuti karton zbog grube igre
90'
OFK Beograd - faul
90'
Trener gostiju pravi još jednu promenu u timu, izlazi: Darko Micevski, ulazi: Marko Radivojević
90
4 minuta nadoknade vremena
90'
89'
Nemanja Antonov (OFK Beograd) dobija žuti karton zbog starta sa leđa
89'
88'
Vuk Sotirović (Javor) - Žuti karton zbog igranja rukom
87'
87'
87
Alempijević nije uspeo da iznenadi protivnika, tačnije pročitan je njegov pokušaj da loptu doda ka Čečariću
85'
84'
Vuk Sotirović (Javor) se oprobao, ali lopta ide preko gola
83'
82'
Gosti - taktička izmena, izlazi: Aleksandar Paločević, ulazi: Igor Ivanović
82
neopreznost golmana Pavlovića ovog puta je kažnjena
81'
Bojan Čečarić (Javor) trese mrežu rivala
81'
[1:3] Javor GOOOOL!!!
80'
Javor - korner
80'
Nikola Vasilijević (OFK Beograd) je faulirao protivničkog igrača
80'
77'
OFK Beograd - ofsajd
77
još dosta vremena do kraja utakmice, a navijači Javora već napuštaju stadion
76
greška Pavlovića koji je ispustio loptu na nogu Veselinovića koji to ne koristi
75'
Borko Veselinović (Javor) šutira, ali traljavo. Lak plen za protivničkog golmana
74'
74
potpuno je pao tempo igre jer domaći igrači nemaju nikakvu ideju kako da promene rezultat
73'
70'
Poslednja izmena trenera domaćih, izlazi: Dušan Ivković, ulazi: Bojan Čečarić
69
ne mogu da se sete navijači Javora kada je njihov tim na domaćem terenu primio tri gola od Partizana ili Zvezde, ali danas je pitanje koliko golova može da postigne OFK
67'
67
aplauz za majstoriju igrača OFK-a
66
još jedan sjajan gol sa 25 metara ovog puta se na udarac odlučio Paločević
64'
Aleksandar Paločević (OFK Beograd) evrogol!
64'
[0:3] OFK Beograd GOOOOL!!!
64'
OFK Beograd - korner
63
traže navijači Javora da se krene u napad i promen rezultat pa makar bilo još golova u mreži domaćina
62'
Iznuđena promena u sastavu domaćih, izlazi: Nemanja Miletić, ulazi: Stefan Dražić
61'
Izmena u domaćem timu, izlazi: Marko Docić, ulazi: Predrag Đorđević
61'
61
velika šansa za Sotirovića koji nije imao sreće da zatrese mrežu
60'
60'
Vuk Sotirović (Javor) blokiran udarac u poslednjem trenutku
59'
Vuk Sotirović (Javor) je pokušao, ali samo stativa
59
izbegao je oštar start Djokića Paločević dodao loptu do Čavrića koji je realizovao kontra napad
58'
Aleksandar Paločević (OFK Beograd) je proigrao saigrača
58'
Aleksandar Čavrić (OFK Beograd) trese mrežu rivala
57'
[0:2] OFK Beograd GOOOOL!!!
57
ništa od očekivanog pritiska Javora
54
ponovo Docić pored lote jer je izgledna prilika da se ugrozi Pavlović
54'
51
uklizavanje Planića koji odnosi lopti ispred Borka Veselinovića
50'
50
sredina terena danas pripada gostima dok domaćin može da žali što još uvek nema u timu Stojakovića čiji oporavak teče dosta sporo
49'
48'
47'
47
očekivala se promena u sastavu Javora, ali Bogićević još čuva adute na klupi
46
nastavljena je utakmica bez promena u oba tima za sada
46'
Početak drugog poluvremena
Bogićević(Javor) najavio je pre meča da će imati problema na današnjem meču jer njegovi igrači jednostavno igraju mnogo bolje na gostovanjima, jer u timu nema igrača koji može lako da probije dobro organizovanu odbranu
kraj poluvremena bez minuta nadoknade u kome je OFK uspeo da kruniše svoju inicijativu
45'
Kraj prvog poluvremena
45'
45'
45
prodor Ješića pravovremeno dodavanje i izuzetno precizan udarac Micevskog koji je matirao Matovića
43'
Aleksandar Ješić (OFK Beograd) u ulozi asistenta
43'
Darko Micevski (OFK Beograd) evrogol!
43'
[0:1] OFK Beograd GOOOOL!!!
40'
40
Milović i Djokić greše tako da Matović sada drži Javor da ne primi gol.
38
potpuna inicijativa Beogradjana
37
dva pokušaja Ješića nisu donela promenu rezultata
37'
37'
Aleksandar Ješić (OFK Beograd) se oprobao, ali nema promene rezultata
36'
Aleksandar Ješić (OFK Beograd) je pokušao, ali je golman bio na oprezu
36'
35'
35'
34
Čavrić je slabo šutirao kada je ostao sam pred golom Javora
34'
Aleksandar Čavrić (OFK Beograd) je pokušao, ali je golman bio na oprezu
33
centaršut Docića bez rezultata, nakon što je Veselinović izborio prekršaj blizu gola Pavlovića
31'
30
loše intervencija Djokića unosi nervozu na tribine
29'
29
dribling Paločevića koji je prosledio loptu do Čančarevića, ali je Milović uspeo da otkloni opasnost od svog gola
26
desetak navijača OFK-a razbija monotoniju na stadionu
26
ponovo Ivković traži priliku za prodor po levom krilu, ali ga saigrači nisu ispratili.
23'
Aleksandar Ješić (OFK Beograd) je faulirao protivničkog igrača
22'
22'
22'
21'
20'
20
Bates interveniše u poslednjem trenutku ispre Ivkovića
19'
Bogdan Planić (OFK Beograd) pravi prekršaj
19'
18
Dobar centaršut Docića i slaba realizacija Sotirovića
17'
Vuk Sotirović (Javor) je pokušao, ali samo gol aut
17'
16'
16
najavio je Zlatko Krmpotić(OFK) da će danas pokušati da osvoji sva tri boda, ali njegovi igrači za sada su daleko od gola Matovića
14'
13
ni nako 12 minuta igre nismo videli udarac na gol
13'
Javor - ofsajd
12'
12'
7
Javor je odmah preuzeo inicijativu i traži način da ugrozi golmana Pavlovića
5'
4'
4'
3
prva polu prilika za Sotirovića koji je izgubio duel sa Planićem
1
počela je utakmica koju će sa posetiocima MOZZART Sport portala pratiti Dejan Uljarević
1'
Početak meča
obe ekipe do sada su zabeležile po tri pobede, ali je Javor zabeležio i dva remija više u odnosu na današnjeg rivala
samo oko 300 gledalaca za sada na stadionu kraj Moravice, mada je Javor u prethodnom kolu zabeležio pobedu
uloženi novac duplirate ako pobedi Javor, remi je 3,05 dok pobeda gostiju množi čak 4 puta u odnosu na uloženi novac
ovo je susret u okviru 11 kola JELEN SUPER LIGE, a kladionica MOZZART prednost daje domaćinu
Dobar dan iz Ivanjice gde se danas igra derbi začelja u kome se sastaju domaći Javor i OFK Beograd