Aguero završio u bolnici!

14.11.2017 19:59 | mozzartsport.com

Drama u Krasnodaru

Veličina slova A A A

Loša vest iz Krasnodara! Napadač Argentine Serhio Aguero onesvestio se u poluvremenu utakmice između Gaučosa i Nigerije (2:4), nakon čega je hitno prevezen u lokalnu bolnicu kako bi bio podvrgnut detaljnim ispitivanjima.

Za sada nema nikakvih zvaničnih podataka šta je bio razlog nesvestice kod sjajnog napadača Mančester Sitija, samo inicijalna informacija argentinskih medija da mu je pozlilo tokom pauze.

Aguero je zamenjen na poluvremenu meča u kojem je postigao gol, a od 46. minuta njegovo mesto na terenu zauzeo je Dario Benedeto. Videćemo da li će i koliko morati da pauzira.

poslednji komentari5
Deda Tripko

| 14.11.2017 22:26

Opet imao saobracajku? Volan nije ta svacije ruke.

caps l.

| 14.11.2017 21:55

Mnogi ne shvataju koliko je tesko biti fudbaler. Ne u smislu da taj posao (posto to jeste u sustini posao) nije dobro placen, vec zbog toga sto vam "unistava" telo. Jednostavno ako ste profesionalni fudbaler, vi morate da pretrcite kada je u toku sezona bar nedeljno 10km, zato sto imate utakmicu bar jednu u 7 dana. Da ne pricam da imate svaki dan treninge i izlazete se naporu. To jednostavno nije prirodno za coveka. Razmislite zasto svi zavrsavaju karijere odmah posle 33-34 godine. A golmani naravno najvise igraju fudbal tj najduze jer oni najmanje pretrce na utakmici. A i igraci koji ne zavrse karijeru posle 33-34 godine kao Toti, De Rosi jako retko igraju i kada igraju igraju po poluvreme b