"Braga"
"Braga"

Akademika sprečila Bragin skok u Top 4

Vreme čitanja: 2min | ned. 02.11.14. | 22:24

Žil Visente s Aroukom odigrao 1:1 i tako propustio priliku da fenjer prepusti Penafijelu

BragaBraga je bila blizu osvajanja sva tri boda na teškom gostovanju Akademiki, ali je 16 minuta pre kraja prokockala minimalno vođstvo i ostala bez skoka na četvrtu poziciju Primeire – 1:1. Eder je doneo gostima vođstvo u 59, a izjednačio je Aderlan u 74. minutu.

Pasos de Fereira je potukla do nogu Vitoriju i izbila na četvrtu poziciju – 4:1. Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a praktično sve je billo rešeno u 61. minutu kada je golman Batista zaradio crveni karton i ostavio saigrače na cedilu. Domaćin je postigao još tri gola do kraja meča, a gosti su sa igračem manje uspeli da dođu do utešnog pogotka.

Moreirense je, kao gostm slavio u okršaju sredine tabele protiv Maritima sa 2:1, dok je Žil Visente sa Aroukom odigrao 1:1 i tako propustio priliku da fenjer prepusti Penafijelu...