""

Anemični Bešiktaš napravio skup kiks

Vreme čitanja: 1min | pon. 04.04.16. | 21:37

Crno-beli iz Istanbula poraženi od Kasimpaše s 1:2, Rize i Kajzeri bez golova

Imao je Bešiktaš veliku priliku da pobedom nad Kasimpašom ode na plus šest u odnosu na Fenerbahče i iskoristi kiks Kanarinaca u ovom kolu, ali je napravio sebi problem i ne da se nije odlepio već je izgubio s 1:2.

Istina, tim iz Istanbula je dobro počeo meč, poveo u 28 minutu preko Hoze Sose, ali je domaćin posle samo minut vremena izjednačio preko Del Valea, a potom i na startu drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu, došao do prednosti i pobede, a strelac je bio Ezekjel Skarione.

Zanimljivo, oba tima su imala po četiri udarca u okvir protivničkog gola, ali je bilo jasno da je Mario Gomez odsečen te da krila nisu dobro odradila posao.

U još jednom meču dana Rize i Kajzeri su odigrali bez golova. Za goste je ceo meč na poziciji zadnjeg veznog odigrao bivši fudbaler reprezentacije Srbije i Crvene zvezde Srđan Mijailović.