"Botošani"

Botošani lako sa Rapidom, Jaši i Vitorul prosuli dva gola prednosti

Vreme čitanja: 1min | sub. 25.10.14. | 22:01

Čahlaul i Univerzitatea spasili se od viđenog poraza

BotošaniBotošani je u 12. kolu rumunske Lige 1 lako izašao na kraj sa Rapidom, dok su Jaši i Konstanca prosuli dva gola prednosti protiv Čahlaula, odnosno Univerzitatee Kluž.

Botošani je praktično završio posao sa klubom iz Bukurešta već posle 25. minuta. Martinus i Ngankam su se potrudili da domaćim ima dva gola prednosti, tako da je Vasvari u 54. minutu iz penala samo potvrdio pobedu i skok na četvrtu poziciju na tabeli.

Jaši je na poluvremenu vodio golovima Novaka i Veslija, ali je u nastavku dopustio Carjanu i Mandruski da izjednače i Čahlaul je izvukao bod – 2:2.

Isti scenario viđen je i u Klužu. Vitorul iz Konstance je vodio zahvaljujući golovima Mitrite i Mitree, međutim, Univerzitatea je u u periodu od 66. do 70. minuta preko Sepelinija i Gravenberha stigla do boda – 2:2. Tako je Georgi Hadži propustio da veže treću pobedu u Ligi 1...

Liga 1 – 12. KOLO

Ocelul – Gaz Metan 1:1 (1:0)