""

Budesku pakuje, FCSB pobeđuje (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.07.17. | 21:56

Najtrofejniji rumunski klub ima maksimalan učinak posle dva kola

Ako se po jutru dan poznaje, ovo će bi mogla da bude dobra sezona za FCSB. Najtrofejniji rumunski klub slavio je u gostima protiv Polija u Temišvaru sa 1:0 u drugom kolu Lige 1 i sačuvao maksimalan učinak.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Harlem Gnoere u 63. minutu i to posle dodavanja prošlosezonske velike želje Crvene zvezde, Konstantina Budeskua.

Ovaj ofanzivni vezista je u prošlom kolu sezonu otvorio pogotkom za bukureštanski klub.

Inače, gostujućoj ekipi posao je bio olakšan u drugom poluvremenu, jer je u sudijskoj nadoknadi prvog dela Muntean zaradio drugi žuti karton i isljučenje.

U premijernoj utakmici ovog kola rumunskog šampionata novajlija u eliti Sepsi OSK je na svom terenu, takođe minimalnim rezultatom slavio protiv gostujućeg Juventusa iz Bukurešta - 2:1.