""
""

Čopor Vukova ponovo ujeda! Rotariju golčinom “okrenuo“ Petrolul (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 07.12.15. | 21:46

Fudbaleri bukureštanskog Dinama ove sezone su izgleda pretplaćeni da igraju uzbudljive i lude utakmice. Večeras su Vukovi iz prestonice posle preokreta savladali Petrolul sa 2:1 u poslednjoj utakmici 21. kola rumunske Lige 1.

Utakmicu na stadionu Ilie Oana obeležio je fantastičan pobedonosni gol koji je postigao Dorin Rotariju pet minuta pre kraja.

Raspalio je ofanzivni vezista Dinama po lopti sa više od 25 metara, a lopta je lansirana kao iz topa završila pod prečkom gola domaćih.

A sve je počelo baš dobro za Petrolul, pošto je u 21. minutu Sofijen Musa doveo domaću ekipu u vođstvo.

Sve do 52. minuta Petrolulova odbrana uspevala je da odbije sve napade Dinama. Međutim, kada to nije uspelo gostima, onda su domaći zatresli svoju mrežu, a to je uradio Aleksandru Tudose.

LIGA 1 - 21. KOLO

Kluž - Konkordija 0:0

Panduri - Botošani 0:3 (0:2)