""

CVAJTA: Težak poraz Bohuma, Sandhauzen sve bliže vrhu

Vreme čitanja: 1min | pet. 06.11.15. | 20:27

Karlsrue nastavio sjajnu seriju rezultata

Bohum važi za ekipu koja igra najlepši fudbal u Cvajti, ali večeras izabranici Gertjana Verbeka nisu ličili na sebe, doživeli su najubedljiviji poraz u sezoni i nastavili seriju loših rezultata, pošto već četvrto kolo zaredom ne znaju za trijumf. Karlsrue je potpuno zasluženo slavio sa 3:0 i nastavio da beži iz donjeg dela tabele.

Prednost domaćem timu timu doneo je Dijamantakos u 33. minutu, Jamada je početkom drugog dela duplirao prednost, da bi u 77. minutu Beri pogodio za konačnih 3:0.

Ovo je četvrti poraz Bohuma u sezoni. Jedan od glavnih kandidata za ulazak u Bundesligu je trenutno peti na tabeli i ima četiri boda manje od Lajpciga, s tim da će lider svoj meč 14. kola tek odigrati.

Velika tri boda osvojio je Sandahauzen koji je skočio na četvrto mesto. Pogotkom Linsmajera osam minuta pre kraja susreta srušen je FSV u Frankfurtu - 1:0. Prethodno, gosti su imali i prečku, odnosno jednu izvanrednu šansu koju nisu iskoristili, pa se može reći da su zasluženo slavili jer su bili mnogo opasniji.

U susretu Grojter - Bilefeld nije bilo golova.