""
""

Derbi Rumunije iz keca u dvojku (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 06.11.15. | 21:22

Tim Georgija Hadžija vodio 1:0 posle prvih 45 minuta, ali je na kraju ipak poražen od lidera Astre

Astra ostaje lider šampionata Rumunije i nakon 17. kola! U velikom derbiju Rumunije lider je kao gost savladao drugoplasirani Vitorul rezultatom 2:1, pa sada toj ekipi beži četiri boda

Izabranici Georgija Hadžija poveli su sa 1:0 u 31. minutu pogotkom Florina Tanasea i najavili da bi možda mogli da preuzmu lidersku poziciju, ali u nastavku susreta došlo je do velikog preokreta i trijumfa gostiju.

Na 1:1 poravnao je Danijel Nikulae na isteku jednog sata igre, a konačnih 2:1 postavio je Vilijam udarcem glavom sa pet metara u 86. minutu utakmice, kada su već svi pomislili da će derbi biti okončan bez pobednika.

U prvoj utakmici dana Jaši je iznenenadio trećeplasiranu ekipu Panduri minimalnim rezultatom - 1:0.