""

Divljački start Ruiza stopirao Viljareal! Pogodio Boateng (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 17.03.17. | 22:33

Las Palmas dobio Žutu podmornicu - 1:0

Kako je luda ekipa Las Palmas! Tim sa Kanarskih Ostrva vrzma se konstantno oko 10. mesta na tabeli, ali kada je potrebno da se favoritima pomrse konci samo njih zovite. Ovoga puta nastradao je Viljareal s 1:0 (1:0).

Jedini gol na utakmici dao je Kevin Prins Boateng u 10. minutu tako što se ubacio u peterac i glavom iskoristio centaršut sa leve strane.

Veoma važan, možda i odlučujući momenat, dogodio se u 19. minutu kada je Ruiz divljački startovao i dobio direktan crveni karton kao poslednji igrač odbrane.

Posle toga Viljareal nije imao realne šanse da uradi nešto više. Pre ovog duela imao je četiri pobede u poslednjih pet mečeva.

Ovaj poraz će ga skupo koštati u borbi za peto mesto Primere koje vodi u Ligu Evrope.