""

Dva iksa u Rumuniji

Vreme čitanja: 1min | pet. 08.08.14. | 21:57

Krajova - Vitorul i Rapid - Gaz Metan podelili bodove

Krajova i Vitorul ili bolje reći Ćurelea i Mitrea su podelili bodove u 3. kolu rumunske Lige 1 – 2:2. Mitrea je pred 7.000 gledalaca prvo doveo goste u vođstvo u 20. minutu sa penala, potom je Ćurelea sa dva gola preokrenuo rezultat, da bi 11 minuta pre kraja Mitrea po drugi put savladao srpskog golmana Bojana Braća i doneo izjednačenje.

Fudbaleri Rapida su u Bukureštu pre vremena počeli da slavi protiv Gaz Metana i skok na petu poziciju na tabeli, a to im se i te kako obilo o glavu. Panku je u 42. minutu doveo domaćina u vođstvo i samo se čekalo da sudija svira kraj, međutim, brži od njegove pištaljke bio je Albanac Ljuljaku, koji je u četvrtom minutu nadoknade vremena tuširao Borneskua i Rapid