"greška golmana odnela pobedu"

Džaba sve kad je golman bušan (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 31.03.16. | 21:47

Vitorul propustio šansu da se umeša u borbu za Ligu Evrope. Targu Mureš ni iz čega do gola u 87. minutu

greška golmana odnela pobeduPablo de Lukas se potrudio, ali je Pesanja sve prosuo u vodu na gol liniji, pa je Vitorulu ispustio iz ruku veliku priliku da se umeša u borbu za izlazak na evropsku scenu, a ujedno i pokvari povratak na teren Adrijana Mutua. Njegov Targu Mureš se ni kriv ni dužan spasio poraza u 87. minutu susreta četvrtog kola plej-ofa Lige 1 - 1:1.

Ni kriv ni dužan jer niti je kod tog odlučujućeg 87. minuta napravio neku posebno kvalitetnu akciju, nit je udarac Marijuša Tukudeana bio posebno opasan. Štaviše, verovatno bi ga većina kadeta to odbranila, ali je golman Vitorula katastrofalno reagovao. Lopta mu je prošla ispod ruke, pa se ionako ružan dan Targua, koga je Uefa ranije danas izbacila iz Evrope, nije pretvorio u potpunu noćnu moru.