Espanjol se razgoropadio u finišu sezone (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 13.05.18. | 18:17

Stradala je poslednjeplasirana Malaga

Pobeda za kraj i to protiv najgore ekipe u Primeri. Espanjol je na svom terenu savladao Malagu sa 4:1 u pretposlednjem, 37. kolu španske Primere. To je ujedno bio i oproštaj Espanjola od domaćeg terena za ovu sezonu, jer u završnom kolu gostuju Atletiku u Bilbau.

Ispostavilo se da je Espanjol tek u samom finišu sezone uhvatio pravu formu, jer mu je ovo bila treća pobeda u poslednje četiri utakmice.

I prilično lako su domaći došli do nje. Već posle pola sata Espanjol je imao prednost od 3:0. U osmom minutu goste je načeo Moreno, prednost je duplirao Garsija u 27. minutu, a u 30. je pogodio i Leo Baptistao.

Adrijan je iz penala u 39. minutu dao kakvu-takvu nadu gostima, ali je sve dileme otklonio Pablo Pjati iz penala u 79. minutu.

ŠPANIJA 1 - 37. KOLO

Real Sosijedad - Leganes 3:2 (2:1)