""
""

“Fenjeraš“ neprijatno iznenadio sjajnu Nicu, Ninkov solidan u remiju sa Bordoom

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.03.13. | 20:20

Nansi trijumfom nad ekipom sa Azurne obale sačuvao nadu o opstanku u francuskoj eliti – 1:0

Fudbaleri Tuluza i Bordoa odigrali su verovatno najdosadniji meč 29. kola Lige 1, pošto su odigrali meč bez golova, ali i ozbiljnijih prilika – 0:0.

Na meču je viđeno ukupno pet šuteva u okvir gola, ali, čuvari mreže oba tima nisu imali većih problema. Bliži trijumfu bili su domaći fudbaleri, koji su imali veći posed lopte tokom svih 90 minuta, međutim, oba tima mogu biti zadovoljna sa po bodom.

Bordo je ostao deveti sa 42 boda, koliko ima i Ren, dok je Tuluz poziciju ispod sa 38 bodova.

Srpski internacionalac i bivši kapiten Crvene zvezde Pavle Ninkov odigrao je svih 90 minuta.

Nešto ranije Nansi je na svom terenu napravio ogromno iznenađenje i savladao Nicu sa 1:0. Jedini strelac na meču bio je Đamel Bakar u 23. minutu susreta, a reprezentativac Srbije Nikola Pejčinović nije bio u sastavu Orlića.

Nica se nalazi na petom mestu, dok je Nansi ostao poslednjeplasirani tim na tabeli.

LIGA 1 – 29. KOLO:

Marsej – Ajačio 0:0

Bastija – Lion 4:1 (1:0)