""

Gađaju Huanmi i Vela - Anoeta je vrela (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.04.17. | 14:50

I istopila je Granadu - 2:1

Real Sosijedad se bori za 6. poziciju u Primeri i to mu za sada ide jako dobro. Na pobedu Atletik Bilbaa, odgovorio je trijumfom nad Granadom od 2:1 (1:0) čime je zadržao poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope sledeće sezone.

Nije to bila laka pobeda za Sosijedad, ali su Baski došli do trijumfa golom Huanmija u 84. minutu utakmice. Sve do tada bilo je nerešeno. Karlos Vela je pogodio u finišu prvog poluvremena, ali je Ramos golom u 65. minutu uneo nemire na Anoeti.

Ipak, pomenuti Huanmi je iskoristio kraljevsku asistenciju Kanalesa i pogodio iz neporedne blizine gola Granade.

Baski su nadigrali Andalužane.

Posle ovog trijumfa Sosijedad drži šesto mesto sa 61 osvojenim bodom. Viljareal je na petoj poziciji sa dva boda više, dok je Bilbao iza sa dva boda manje.