""

Galatasaraj kroz iglene uši - ni penal ne pomaže Kasimpaši (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.12.16. | 20:00

Podolski i Bruma pogodili za pobedu Lavova od 2:1

Galatasaraj voli da igra protiv Kasimpaše, to je pokazao i večeras u 13. kolu turske Super lige. Slavili su Lavovi kao gosti sa 2:1, ali je domaćin na stadionu Tajip Redžep Erdogan propustio dobru priliku da otkine bod jednom od istanbulskih velikana.

Ispostavilo se da je pobedonosni pogodak za Galatasaraj postigao portugalski internacionalac Bruma u 59. minutu. A čini se da Kasimpaša nije mogla da ima bolju priliku za osvajanje boda od one u 79. minutu, jer je tada sudija svirao penal.

Ipak najstrožu kaznu nije uspeo da iskoristi napadač Adem Bujuk.

Pet minuta pre toga, domaći su ostali sa desetoriocm fudbalera na terenu, jer je drugi žuti karton i isključenje zaradio Kenet Otigba.

Galatasaraj je odlično otvorio utakmicu i poveo već u šestom minutu pogotokom Lukasa Podolskog na dodavanje Veslija Snajdera. Izjednačio je Samjuel Eduk u 53. minutu.