"Slavlje fudbalera i navijača Braunšvajga"

Gosti uživali u Cvajti: Frankfurt i Braunšvajg upisali prvence (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.08.15. | 20:40

Oba tima slavila na strani, dok su Sandahuzen i Hajdenhajm podelili bodove (0:0)

Slavlje fudbalera i navijača Braunšvajga

Prve pobede u ovogodišnjem izdanju Cvajte, tek u četvrtom kolu, zabeležili su FSV Frankfurt i Braunšvajg.

Oba tima slavili su u gostima istovetnim rezultatom (2:0), s tim da je dojučerašnji bundesligaš do trijumfa u Bilefeldu stigao golovima u drugom poluvremenu. Matuščuk je lepim udarcem iz daljine doneo prednost gostima u 58. minutu, da bi u 84. posle lepe kontre Kelifi lobom matirao golmana Arminije Hesla za trijumf Braunšvajga.

Grojter Firt je nastavio sa očajnim partijama, a ovoga puta njihov stadion je pobednički napustio FSV Frankfurt. Već u prvom delu gosti su poveli preko Albanca sa Kosova Besara Halimija u 27. minutu. Domaćin je pokušao da se vrati u meč, ali je  ufinišu u jeku napada kažnjen nakon što je Tim Goli pogodio u 88. za konačnih 2:0.

U trećem meču dana sandhauzen i Hajdenhajm podelili su bodove (0:0)