""

Gvardiola: Ne znam da li je Mane zaslužio crveni

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.09.17. | 16:48

"Nisam komentarisao ni kada je nama protiv Evertona isključen Kajl Voker. Neću to da radim ni sada”, naveo je Španac

Golman Mančester Sitija Ederson doživeo je klasičan nokaut na utakmici sa Liverpulom, međutim, trener Građana Pep Gvardiola rekao je da nije siguran da je Senegalac Sadio Mane zaslužio isključenje za start u 37. minutu.
“Mane ga nije video. Gledao je loptu, ali udarac je bio baš jak. Ne znam da li je bilo za crveni. Uostalom, nisam komentarisao ni kada je nama protiv Evertona isključen Kajl Voker. Neću to da radim ni sada”, rekao je Gvardiola novinarima posle meča.

Liverpulu lekcija o građanskom vaspitanju: Petarda na Etihadu! Siti preveo Redse iz euforije u depresiju

Siti je na svom terenu ubedljivo slavio sa 5:0, ali je četiri pogotka dao posle isključenja Manea.
”Bila je to jedna utakmica u situaciji 11 na 11. Izjednačena, oba tima su imala prilike. Liverpul je veoma brza ekipa. Posle crvenog kartona, nama je bilo malo lakše, pa smo u drugom poluvremenu igrali kako želimo”, zaključio je Gvardiola