""
""

Inter za petama Laciju, vratio se Deki! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 10.02.13. | 23:06

Neroazuri lagano savladali Kjevo sa 3:1 i došli na korak od trećeplasiranog Lacija. Kuzmanović se povredio

Inter je iskoristio kiks gradskog rivala Milana i pobedom nad Kjevom od 3:1 opet drži četvrtu poziciju, sa samo bodom manje od trećeplasiranog Lacija. Neroazuri ne odustaju od namere da se plasiraju u Ligu šampiona...

Srpski reprezentativac Zdravko Kuzmanović je počeo meč u prvoj postavi i igrao solidno sve do 85. minuta kada je zbog lakše povrede napustio teren. Ohrabrenje za Inter, ali i srpsku reprezentaciju je i povratak Dejana Stankovića na teren posle nekoliko meseci odsustva zbog povrede. Stanković je u igru ušao u 76. minutu umesto Kambijasa.

Prekid Interove serije od tri meča bez pobede je najavio Kasano posle očajne intervencije golmana Kjeva. Ali, Leteći Magarci su izjednačili sredinom prvog poluvremena preko Rigonija, posle slabog postavljanja Ranokije i Žuana. Ipak, samo tri minuta su uspeli da sačuvaju rezultat. Ranokija se iskupio, bio najviši u skoku i vratio Neroazure u prednost. Sve dileme oko pobednika je rešio još jedan povratnik na teren posle povrede – Dijego Milito.