""

Kad Steaua ne igra novajlija kolo vodi – Botošani čuva prvo mesto!

Vreme čitanja: 1min | pet. 09.08.13. | 21:13

Novopečeni član rumunske Lige 1 u prva četiri kola ostvario dve pobede i dva remija i sa osam bodova trenutno zauzima prvo mesto na tabeli

Kako stvari stoje, Botošani bi vrlo lako mogao da postane najprijatnije iznenađenje ovosezonskog rumunskog šampionata. Novopečeni član Lige 1 u prva četiri kola ostvario je dve pobede i dva remija i sa osam bodova trenutno zauzima prvo mesto na tabeli, a novi trijumf crveno-beli ostvarili su na gostovanju Brašovu – 2:1.

Botošani su poveli pogotkom veziste Gabrijela Vasvarija u 41. minutu sa bele tačke, a rezultat se nije menjao narednih 15 minuta, kada je prednost duplirao Atila Hadnagi.

Domaćin je u 79. minutu preko Madeire uspeo da umanji prednost, ali iako je do kraja utakmice bilo sasvim dovoljno vremena da Brašov stigne bar do boda, promene rezultata nije bilo.

LIGA 1 – 4. KOLO:

Brašov – Botošani 1:2 (0:1)