""
""

Kako se na rumunskom piše “rođen pod srećnom zvezdom“? Steaua! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.04.16. | 21:42

Steaua je večeras na svom terenu prošla kroz iglene uši i savladala Targu Mureš sa 2:1 u petom kolu Grupe za šampionsku titulu u rumunskoj ligi.

Bukureštanski klub nalazi se u odličnoj formi, to je potvrdio i na ovoj utakmici, upisao je petu pobedu zaredom.

Nije na ovoj utakmici najtrofejniji rumunski klub baš briljirao, ali je uspeo na kraju da osvoji tri boda i to uz veliku dozu sreću.

Utakmicu je rešio gostujući fudbaler Ivan Gonzales autogolom šest minuta pre kraja utakmice, kada je već delovalo da je remi konačan ishod.

Prethodno, Adrijan Popa je u 40. minutu doveo domaćina u vođstvo, ali je Pablo Danijel Brandan u 62. minutu iz penala doneo izjednačenje i uneo nemir u radove Steaue.

Na kraju je sve ipak prošlo dobro za bivšeg šampiona Evrope, dok je Targu zabeležio i šesti meč zaredom u prvenstvu.

(FOTO: Youtube printscreen)