""
""

Klop će morati da kupuje na zimu! Votford razneo Redse i došao na bod od Lige šampiona (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 20.12.15. | 16:27

Sve je počelo katastrofalnom intervencijom Adama Bogdana, a završilo se tehničkim nokautom Odiona Igala u 85. minutu - 3:0

Definitivno više nema dileme, Liverpul mora dobro da se pojača u zimskom prelaznom periodu ako želi da se u nastavku sezone bori za plasman u Evrokupove. Redsi su u Votfordu pokazali sve svoje slabosti, što je borbeni domaćin znalački iskoristio i došao do velikog trijumfa, ali i proboja na sedmu poziciju, koju od četvrtog mesta deli samo jedan bod - 3:0 (2:0).

Gosti ma je "voda do grla" na Vikaridž Roudu bila već u 15. minutu. Koliko god je Simon Minjole grešio u dosadašnjem toku sezone, nijedan od tih kikseva ne može da se uporedi sa onim što je učinio Adam Bogadn u trećem minutu, na svom debiju u Premijer ligi. Mađarski čuvar mreže je katastrofalno odreagovao nakon kornera u trećem minutu, ispustio loptu, pa ju je u mrežu prosledio snalažljivi Natan Ake.

Igračima Votforda taj pogodak je dao dodatni motiv da ekspresno dokusure rivala. To je u 15. minutu učinio snažni Odion Igalo, koji je posle dodavanja Troja Dinija u duelu prosto oduvao Martina Škrtela i duplirao vođstvo svog tima.

Koliko je Liverpul bio očajan u ovoj utakmici golvori i činjenica da su Redsi prvu pravu priliku imali u 66. minutu kada se iznenada u odličnoj šansi našao Džordan Henderson, ali je Aurelio Gomez pokazao zbog čega je u ovom trenutku možda i u najboljoj formi od svih golmana u Premijer ligi.

Očajno stanje u redovima gostujućeg tima ekipa Kikea Sančeza Floresa iskoristila je u samoj završnici meča, kada je Igalo krunisao odličan centaršut Valona Behramija i stavio tačku na fenomenalan trijumf svog tima.