Konačno su i Armejci nekog dobili (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.08.18. | 18:12

CSKA savladao Arsenal iz Tule za prvenac u Premijer ligi

CSKA je konačno upisao prvu pobedu u ruskoj Premijer ligi i to tek u četvrtom kolu. Armejci su na svom terenu savladali Arsenal iz Tule sa 3:0 i najavili da ipak dolaze bolji dani za jedan od najtrofejnijih ruskih klubova.

Strelac prvog pogotka za Moskovljane bio je urugvajski napadač Abel Ernandez već u desetom minutu. Od tog trenutka Armejci su preuzeli potpunu kontrolu na terenu i pokazali gostima da nemaju šta da traže.

CSKA je imao olakšan posao od 67. minuta kada je isključen gostujući fudbaler Grigalava koji je namerno rukom zaustavio kontranapad Armejaca.

Brojčanu prednost CSKA je iskoristio u 77. minutu kada je Kristijan Bistrović duplirao prednost, a konačan rezultat postavio je Fjodor Čalov osam minuta pre kraja utakmice.

RUSIJA 1 - 4. KOLO

Anži - Orenburg 1:3 (1:0)