""
""

Konstantinesku zagorčao život Klužu i udaljio ga od titule (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 03.11.14. | 21:46

Brašov posle velikog preokreta, golovima Marijana Konstantineskua došao do pobede na gostovanju u Klužu

Kluž polako, ali sigurno gubi korak za Steauom u borbi za trofej u prvenstvu Rumunije, pošto je večeras na svom terenu izgubio od Brašova sa 2:1 u utakmici 13. kola, iako je imao prednost već od šestog minuta.

Ekipi Kluža ovo je bio treći poraz u sezoni, a sada za liderom Steauom zaostaje pet bodova.

Apsolutni heroj gostujuće ekipe bio je dvostruki strelac Marijan Konstantinesku kojeg će dobro upamtiti odbrana tima iz Kluža.

Pitanje pobednika Konstantinesku je rešio osam minuta pre kraja utakmice, kada je preciznim udarcem poslao loptu iza leđa golmana Felgueirasa.

Prethodno, obe ekipe golove su postigle sa bele tačke, a ipak će više žaliti domaćin koji je važio za favorita na ovom meču.

Đorđi Kanturija u šestom minutu je iskoristio najstrožu kaznu, ali je minut pre kraja prvog poluvremena istom merom na drugoj strani uzvratio Konstantinesku.