""
""

Korona raširio Zmajeva krila, raspoloženi Porto opet na vrhu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.09.15. | 23:54

Meksikanac je postigao dva pogotka, mrežu domaće ekipe zatresao je u 15. i 62. minutu. Naravno, ni ova utakmica Porta nije mogla da prođe bez pogotka Vensana Abubakara.

Fudbaleri Porta opet sa visine gledaju na konkurenciju u šampionatu Portugalije. Zmajevi su u gostima savladali Aruku sa 3:1 u utakmici četvrtog kola Primeire i još uvek ne znaju za poraz u novoj sezoni.

Sjajnu partiju pružio je mladi meksički napadač Hesus Korona koji je letos stigao na Dragao iz holandskog prvoligaša Tventea.

Ono što sada očekuje Zmajeve sledeće nedelje je ipak mnogo teže. Počinje Liga šampiona, a Porto će u prvom kolu gostovati kijevskom Dinamu.

Inače, ovo je bila četvrta uzastopna pobeda fudbalera Porta nad rivalom iz Aruke, kada se računaju prvenstvene utakmice.